Vyberte si jazyk:

Začnite nový život s BreastFastVyberte si najlepší spôsob ako mať väčšie a pevnejšie prsia a zvýšte si sebavedomie už dnes! Vyplňte formulár, objednajte si BreastFast a splňte si svoje sny o krásnom poprsí.Pokiaľ váhate, ktorý balíček si zvoliť, odporúčame vám možnosť „Najlepšia ponuka“. Vďaka tejto možnosti sa vaše prsia zväčšia o jedno číslo a ušetríte 35%. Bude vás to stáť len 1 € denne!1. Vyberte si balíček podľa seba

PRODUKTMNOŽSTVOCENA
2xBreastfast
+1 Zadarmo
105 eur

Tiež máte k dispozícii ďalšie produkty

 • Derminax - 16 €

  Nákupom BreastFast si môžete pridať do svojej objednávky produkt Derminax za zvýhodnenú cenu. Derminax pomáha odstrániť prejavy akné a iné nedokonalosti pleti, dodá jej mladistvý a zdravý vzhľad. Rovnako posilní vaše vlasy a nechty. Bežná cena Derminax, mimo tejto špeciálnej ponuky, je 32 €

2. Vyplňte formulár

* - povinné polia (Údaje prosím píšte s diakritikou)

Zásielky sú doručované prostredníctvom kuriérskej služby GLS v priebehu 2 pracovných dní.

Pri vyplňovaní formulára je nutné zadať korektné meno a telefónne číslo, na ktorom Vás bude kontaktovať kuriér. Tieto údaje majú vplyv na spracovanie a doručenie objednávky.
Adresu uvádzajte tú, na ktorej sa zdržiavate väčšiu časť z pracovného dňa medzi 8:00 až 17:00 hod.
S kuriérom je možné dohodnúť si alternatívnu adresu doručenia.
Platba za balík prebieha priamo kuriérovi pri doručení.

Je možné požiadať o doručenie Slovenskou poštou.
V takom prípade sa však vyžaduje platba vopred na náš účet. Po prijatí platby vám zásielka bude odoslaná doporučene. V prípade záujmu prosím kontaktuje náš zákaznícky servis e-mailom na cronsystem@gmail.com

Prevádzkovateľ e-shopu:
Cron Systems s.r.o.
Alexandra Rudnaya 21
010 01 Žilina
IČO: 46 377 778
tel.: +421 415625075, +421 903415488


 • Môže mi byť doručená zásielka,
  aj keď som v zahraničí?

3. Zvoľte si spôsob platby

 • Platba v hotovosti na dobierku

  Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení. Tovar Vám doručíme do 2 pracovných dní.


 • Zaplatiť cez PayPal

  Objednávku môžete bezpečne uhradiť prostredníctvom PayPal účtu. Vyžaduje sa registrácia. Všetky údaje o platobnej karte sú chránené autoritou Paypal.


 • Zaplaťte teraz bankovým prevodom

  Objednávka bude odoslaná ihneď po pripísaní platby na náš účet. Doručená bude spravidla nasledujúci pracovný deň.


4. OBJEDNAJTE SI TERAZ

Objednávka: 0
Poštovné a balné: 8 €
Spolu: 8 €
Doba doručenia : 2 dni


 • Garancia účinnosti

  Sme si natoľko istí účinnosťou BreastFast, že vám v prípade vašej nespokojnosti vrátime peniaze za každé neotvorené a nepoužité balenie.

 • Rýchle a trvalé výsledky

  Rýchlosť výsledkov sa líši v závislosti od každého organizmu. Väčšina žien však uvádza prvé výrazné zmeny v priebehu 3 týždňov. Dosiahnuté výsledky budú trvalé, pokiaľ budete viesť zdravý spôsob života a naďalej budete pokračovať v užívaní BreastFast v udržiavacej forme, tak, ako je odporúčané.

 • Bezpečnosť

  BreastFast sa vyrába výhradne z prírodných ingrediencií. Jeho užívanie je úplne bezpečné a nespôsobuje žiadne nežiaduce vedľajšie účinky, ani iné zdravotné problémy.

 • Dôveryhodnosť

  Rešpektujeme vaše súkromie. Vaše osobné údaje nikde nezverejňujeme, ani nepredávame.

 • Diskrétnosť

  Objednaný tovar je zabalený do diskrétneho kartónového obalu a je doručený kuriérskou službou priamo na adresu, ktorú poskytnete. Kuriér vás bude telefonicky kontaktovať v deň doručenia, preto je nevyhnutné zadať správne telefónne číslo.

 • Pre každého

  BreastFast je bezpečný a prírodný produkt pre ženy. Vzhľadom na jeho vplyv na metabolizmus by ho nemali užívať tehotné ženy. Nie je viazaný na lekársky predpis.


 • OBJEDNÁVKA CEZ TELEFÓN

  Ak z nejakého dôvodu nemôžete objednať cez web, kontaktujte náš zákaznícky servis na číslach: pevná linka: +421 415625075, mobil: +421 903415488 (počas pracovných dní, v čase od 8.00 do 16.00 hod) a zadajte nám všetky potrebné údaje na vykonanie objednávky. Zásielka vám bude doručená kuriérom do 2 pracovných dní.